Bedava Oyunlar - Ücretsiz En Kral Bedava Oyun Sitesinde Oyun Oyna

Sponsor Bağlantılar

Yeni Nesil Transformers Oyunları Oyna
Yeni Nesil Transformers Oyunları Oyna ;

Transformers serisi oyunlara her geçen gün bir yenisi daha ekleniyor. Her biri birbirinden sürükleyici olan bu oyunlar bu kadar hızlı olarak yenileri üretilmesi sebebiyle eskileri de hala revaçta. Çünkü daha yeni transformers oyunundan henüz heves alınmamışken piyasaya bir yenisi daha sürülüyor. Örneğin Transformers Optimus Prime oyununda, oyun akışı mouse ile sağlanabiliyordu ve böcekler ile ciddi bir savaş söz konusuydu. Böcekleri yok etmenin tek yolu da mouse ile zıplayarak tam da kafalarına iniş yapabilmekti. Ayrıca oyun içerisinde sunulan özel bonus, para, enerji ve canları da toplamak oyuna büyük bir keyif katıyordu. Daha Transformers Optimus Prime çok yeniyken ve henüz hevesimizi alamamışken serinin bir yeni oyunu daha çıktı. Şimdi Transformers Mehtapsız Gece piyasaya çıktı. Bu oyunun görsel olarak sunumu çok daha etkili. Sitemiz oyunoyna.io içerisinde de bulabileceğiniz transformers oyunlarının tüm serileri için sizleri de sitemize bekleriz.

Transformers Optimus Prime Nasıl Oynanır?

Oyun efektleri ve görselliği ile piyasayı yıkıp geçiren Transformers Optimus Prime oyununu oynamak zevkli olduğu kadar da kolay. Aslında buradaki kolaylık tartışılabilir. Çünkü oyun oynanabilirliği ve sistem gereksinimleri gereği kolay olsa da bazı bölümlerin aşılması oldukça zorlayıcı.

Transformers Optimus Prime oyununun başlamasının ardından öncelikle Go To Weapons Locker yazan link tıklanmalı. Sonrasında karşımıza yeni bir ekran gelecek. Bu ekranda da önce roudbuster yazan yeri seçmemiz, ardından da test it ve add it seçeneklerini tıklamalıyız. Sonra bir yeni menü seçeneğini de belirlememiz gerekecek. Karşımıza çıkacak olan seçeneklerden Crankcase olan seçilir. Ardından yine aynıları yani önce test it ve add it seçiliyor. Son olarak da Finished seçilerek ayarlar tamamlanmış oluyor.

Tüm gerekli ayarlar yapıldıktan sonra oyun konuşma ile başlıyor. Konuşma sahnesinde Bumblebee ve Optimus Prime arasındaki konuşmasının ardından video devam ediyor. Özel bir silahın otomatik botların elinden çalınması ile oyun başlamış oluyor. Sitemiz oyunoyna.io içerisinde videonun HD kalitesinde izlenmesi mümkündür. Oyun sırasında ise hedefiniz daha yeni ve daha gelişmiş bir silah üretebilmek. Bunun için de önünüze çıkacak olan kapılardan geçmeniz için Gürz topuzu kullanmanız gerekiyor. Bazı durumlarda ise Gürz topunun açamadığı kapılar lazer topu ile açılabiliyor.  

Transformers Oyun Konuları

Bilindiği üzere intikam, hırs, saldırı ve savaş denildiğinde ilk akla gelen oyun seri transformers oyunlarıdır. Oyun denildiğinde ilk akla gelen oyunoyna.io sitesinde tüm oyunların her seçeneği mevcut. Sen de transformers hayranıysan hiç durma gel transformers oyunları oyna fırsatlarını yakala. En yüksek çözünürlüğe sahip olan görüntülerin kullanımı ile oyununuza daha büyük bir tutku ile bağlanacaksınız ve tüm engelleri aşmadan içinden çıkamayacaksınız. Transformers serileri ve daha fazlası oyun seçenekleri için sizleri de sitemize bekliyoruz.

 

 

 

 

deeeeeee

Yeni Nesil Transformers Oyunları Oyna oyunu yorumları

Bu oyun hakkında ne düşünüyorsun ?