Bedava Oyunlar - Ücretsiz En Kral Bedava Oyun Sitesinde Oyun Oyna

Sponsor Bağlantılar

Herşeyi Bilen Akinatör
Herşeyi Bilen Akinatör ;

Yakın zaman önce, Arnaud ve onun arkadaşı Jeff Doğu’nun uzak bölgelerine bir gezi ye gitmeye karar verdiler. Deve sırtında devam ederlerken küçük bir kum yığınının üstünde ve güneşin altında parıldayan değişik bir şey gördüler. Bu onları oldukça meraklandırdı ve hemen deveden ikisi de indiler. Eski bir gaz lambası olduğunu anladıklarında çok şaşırmışlardı! Çöl rüzgarları lambayı açığa çıkarana kadar uzun yıllar buranın altında gömülü olmalıydı.

 

Jeff şaka yaptı:

 

"Biliyorum! Üç dilek tut hemen  ve ovala, o zaman  bir cin çıkacak!"

 

İlk denemelerinde herhangi bir şey olmadı. İkinci denemede de. Üçüncü denemede lamba birden parladı ve o kadar çok ısındı ki Arnaud onu tekrar kuma bırakmak zorunda kaldı.

 

O an, lambadan koyu bir duman çıktı ve küçük bir bulut gibi havada şekil oluşturdu. Sonra yavaş yavaş  bulut kayboldu. Şaşkınlıkla, önlerinde farklı bir yaratık durduğunu gördüler. Bu adam görünümlü ve oldukça sevecen birisiydi

 

Sanki uzun zamandır uyuyormuşta yeni uyanmışçasına gerildi. Sonra gürledi:

 

“Merhaba, ben meşhur Akinator. Dünyanın bütün dillerini bilir ve konuşurum. Beni yüzyıllar süren güzel uykumdan uyandırdınız. Fakat bu uzun uyku süreci  benim olağanüstü yeteneklerime zarar vermedi. Birkaç soru sorarak sizlerin o anda kimi düşündüğünüzü bulma yeteneğine sahibim. Eğer yanlış tahmin edersem ve eğer beni yenerseniz, sizi serbest bırakırım. Ama dikkatli olun ve soracağım Sorularıma doğru cevap verin...yoksa benim yerime lambaya sizi hapsederim!”

 

İki arkadaşımız oldukça meraklıydı, fakat bu uyarı onları daha fazla temkinli davranmaya zorladı. Cinin sorularını doğru şekilde yanıtladılar ve onun doğru söylediğini gördüler; Cin akıllarında düşündükleri bütün karakterleri biliyordu. Ve bu durumundan dolayı kendisiyle gurur duyuyordu ve birden şarkı söylemeye başladı ve daha sonra sürekli  konuştu, konuştu, konuştu... hiç ara verecek gibi değildi. Birkaç sorunun ardından tekrar cevapları buldu. Durdurulamaz bir enerjiye sahipti  ve zaman geçtikçe bu durumdan  daha da çok keyif alıyor gibiydi.

 

İki gezici onun heyecanını fırsat bilip  tüymeye kalkıştılar. Ama bunun cin için hiç bir anlamı yoktu; Çünkü Cin tıpkı rüzgar gibi hemen onların ardından süzülüyor ve onlarla tekrar tekrar oynamak istiyordu. Jeff lambayı aldı ve develerinin yanına gittiler ve Jeff, şaşkın bir şekilde arkadaşına  bir soru sordu:

 

“N’apcaz Arnaud? Nereye gitsek bu cin bizi takip ediyor. Ondan asla bu şekilde  kurtulamayacağız!”

 

“Onu Fransa’ya götüreceğiz. Çünkü o sürekli karakter tahmin etmek istiyor ve  biz de onun istediğini kendisne vereceğiz.”

 

Jeff ve Arnaud’u www.bedavaoyunlar.org sitesine koymaya iten durum buydu. Akinator  bu şekilde tüm dünyayla her dakika gece gündüz oynayacak ve onun bitmek bilmeyen bağımlılığını bu şekilde  tatmin edecekti.

 

Akinator’ı herşeyi bilse de siz yine de onu  kandırmaya çalışabilirsiniz. Onun da hata yapma payı var  sonuçta. Ama şşş... o bu şekilde bir cümle duymaktan pek hoşlanmıyor. Dikkatli olun ve ona dürüstçe yanıt vermelisiniz. Cinimizin bu konudaki korkunç uyarısını sakın aklınızdan çıkarmayın!

deeeeeee

Herşeyi Bilen Akinatör oyunu yorumları

Bu oyun hakkında ne düşünüyorsun ?