Bedava Oyunlar - Ücretsiz En Kral Bedava Oyun Sitesinde Oyun Oyna

Sponsor Bağlantılar

Barbie ve Oyuncakları
Barbie ve Oyuncakları ;

Barbie Kuaförde

Güzelliğine ve bakımına çok önem veren Barbieyi kuaförde bakım yaptırırken görüyoruz. Birbirinden farklı saç modellerini ve renklerini deneyebileceğiniz Barbie Kuaför seti size yepyeni bir Barbie sözü veriyor. Anlıyoruz ki Barbienin de birbirinden farklı saç modellerinin sırrı kuaförde geçirdiği vakitmiş. Yepyeni saç modelleri denemek için daha güzel bir set olamaz.

Barbienin Çamaşırlarla Başı Dertte

Giyimine çok özen gösteren Barbie kirlenmiş çamaşırlarını makineye atmayı bekliyor. Ama Barbienin eli kolu çok fazla görünüyor sanki. Ona yardım etmek ister misin? Belki de sepetinin bir ucundan tutarsan işlerinin kolaylaştırmış olacaksan. Ya da belki de makineye deterjanını ekleyip çalıştırabilirsin. Seçimini yaparken Barbienin yardımına ihtiyacı olduğunu unutma minik dost.

Biraz da Eğlenelim

Barbie arkadaşıyla havuz partisinde. Ev işlerinden yorulan Barbie soluğu arkadaşlarının ve havuzun yanında alıyor. Bir yandan içeceğini içip bir yandan da arkadaşınla tadına doyulmaz sohbetlere girebilirsin. Onca işlerin arasında bunu çoktan hak etmiştin Barbie.

Tam bir Hayvan sever

Barbie minik dostlarının bakımıyla her gün kendisi yakından ilgileniyor. Öncelikle onları yıkamak için köpüklü suyunu hazırlıyor. Sırada bekleyen minik dostlarını köpüklüyor. Tüm bunları yaparken de eğlenmeyi asla unutmuyorlar. Birbirinize köpükler fırlatabileceğiniz, sular fışkırtacağınız ya da keyifli muhabbetler yapacağınız anlardan sadece bir tanesini görüyorsunuz.

Barbie Büyüdü Artık Onun da Çocukları Var

Barbie sen ne ara büyüdün de çocukların oldu değil mi? Onun kadar tatlı, şirin ve minik çocuklarıyla bir yandan çok eğleniyor bir yandan da biraz yorulmuş gözüküyor.  Ama eminiz ki minicik çocuklarıyla beraber geçirdiği vakti hiçbir şeye değişmeyecektir.

Birbirinden Lezzetli Yemeklerin Adresi

Barbienin Kene hazırladığı lezzetli yemekleri ve romantik yemek masalarını görüyorduk hep. Peki, hiç aklınıza bu lezzetli yemeklerin sırrı ne diye geldi mi? Barbienin günlük hayatına baktığımızda aslında mutfaktan çıkmayan, hem yemek yapmayı hem de yaptığı yemekleri tatmayı çok sevdiğini biliyor muydunuz? Barbie vaktinin çoğunu mutfakta geçirerek çeşit çeşit yemekler yapmayı öğrenmiş. Ne diyelim, ellerine sağlık Barbie.

Bu yazımızda Barbie bebeğimizin günlük hayatında neler yaptığını, nelere ilgi duyduğunu ve bunlar için hangi malzemeleri kullanarak nereleri ziyaret ettiğine tanık olduk. Barbienin birbirinden farklı ve heyecanlı hayatına sen de dâhil olmak istemez misin? Barbie bebeklerimiz ve onun eşsiz oyuncakları sadece bir tık ötenizde.

 

 

 

deeeeeee

Barbie ve Oyuncakları oyunu yorumları

Bu oyun hakkında ne düşünüyorsun ?