Bedava Oyunlar - Ücretsiz En Kral Bedava Oyun Sitesinde Oyun Oyna

Sponsor Bağlantılar

Barbie Oyunu
Barbie Oyunu ;

 

Barbie, her dönemin en çok sevilen oyuncaklarından biridir. 1960’lı yıllarda başlayan şöhretini halen sürdürmeye devam etmektedir. Onun bu şöhreti oyun dünyasına da ulaşmış, burada da hâkimiyetini başlatmıştır. Sitemizde Barbi oyunlarının her çeşidine rastlayabilir ve site üzerinden bunları oynayabilirsiniz. Üstelik sizleri bekletmeden başlayacak bu oyunlar, tarayıcılar üzerinden oynanabilen özelliğe sahiptir. Bu bakımdan yüksek kalitedeki oyunları oynamak için, artık bilgisayarınıza oyunu kurmanıza gerek yoktur. Sitemiz üzerinde bu oyunları ve diğer popüler oyunları oynamanız mümkündür.

En Kaliteli Barbie Oyunları:

Barbie bu maceralarında pek çok şekilde karşınıza çıkacak. Oldukça zevkli olan bu oyunları oynayabilir ve yeni bölümlere geçiş yapabilirsiniz. Her oyun sizler için özel seçilmiş olup, rengarenk grafiklerle süslüdür. Bu bakımdan sıkıcı olmayan oyunlarla karşılaşmış olacaksınız. Bu oyuncağın en çok tercih edilen modelinin oyunlarını da buradan takip edebilirsiniz. Bunlar arasında super barbie karakteri vardır. Bu karakter özel güçlerle donatılmış olan bir kahraman olarak bilinir. Çocukların yeni gözdesi olan bu karakterin macerası sitemiz üzerinden fareyle oynanabilir. Bu görevde yapmanız gereken şey, gerekli kıyafetler için ona yardımcı olmaktır. Bu kıyafetlerin bulunamaması halinde, kahramanın süper gücünü göstermesi mümkün değildir. Bu yüzden acele ederek ona bu görevde yardımcı olmaya çalışmanız gerekir.

En Renkli Oyunlar:

Bu dünyaya adımınızı attığınızda bir daha bu oyunlardan vazgeçmenize imkan yoktur. Çünkü bu oyunlar her zamankinden daha farklı ve canlı özelliklere sahiptir. Aynı zamanda birbirinden eğlenceli görevler bu oyunların içinde sizleri bekliyor olacak. Bu bakımdan vakit geçirmek için barbie oyunları türlerinden daha iyisi yoktur. Yine bu oyunlar arasında barbie sevimli at bakımı, barbie ve sevimli köpeği gibi oyunları oynayabilirsiniz. Her oyunun görevi oyunun altında yazılı olarak belirtilmiştir. Bunlara uyarak hızlı adımlarla görevi yerine getirmeniz gerekir. Ardından oyun bitiş ekranı üzerinden sonuçları takip edebilirsiniz.

Barbie ve Moda Oyunları:

Barbienin en güzel tarzı bulması için yardımınıza ihtiyacı vardır. Bunun için onu mümkün olduğunca iyi şekilde giydirmeye çalışmalısınız. Bu moda oyunlarında her türden kıyafeti görmeniz mümkündür. Günlük ve abiye kıyafetlerle onu giydirebilirsiniz. Ayrıca oyunun içerdiği aksesuarlarla da onun tarzına farklı bir hava katabilirsiniz. Bu konuda pek çok aksesuar çeşidi sizleri bekliyor olacak. En moda parçaları burada görebilir ve onun tarzının daha iyi görünmesini sağlayabilirsiniz. Barbie giydirme oyunlarını başlatabilmek için, herhangi bir oyunun üzerine tıklayarak oyunu başlatmanız yeterli olacaktır.

Barbie ve Yemek Oyunları:

Barbienin dünyası sadece moda ve makyaj ile sınırlı değildir. Bu karakteri kullanarak en iyi yemekleri de hazırlamaya başlayabilirsiniz. Sitemiz üzerinde mutfağa girerek en lezzetli yemekleri hazırlayacağınız pek çok oyun bulunur. Bunun için sizlere verilen görevleri dikkatli okumalı ve yemek malzemelerini doğru olarak seçmelisiniz. Kek yapımı ve kumpirci gibi oyunlar bu kategoride oynayabileceğiniz oyunlar arasındadır. Bu oyundaki amaç sizlere verilen malzeme listesine bakarak, en iyi yemekleri oluşturmaya çalışmaktır. Ona bu zorlu görevde yardımcı olmalı ve günü kolay bir şekilde atlatmasını sağlamalısınız. Barbie oyunu böylelikle tamamlanmış olarak, oyunun sonunda yemeğinizi görebilirsiniz. Bu yemeğin yapılması gereken yemekle ne denli uyuştuğuna da buradan bakabilirsiniz. Eğer yemek yapımı sırasında bir hata yapmışsanız, bölümü yeniden başlatmanız gerekir. Yine yanan yemekler bu oyunlarda sıkça başınıza gelebilecek sorunlar arasındadır. Öte yandan tatlı yapımı gibi görevleri de bu oyunlar içinde görebileceksiniz. Her yemeğin kendine ait olan farklı bir malzeme listesi bulunur. Bundan da yardım alarak en iyi yemekleri oluşturabilirsiniz. 

deeeeeee

Barbie Oyunu oyunu yorumları

Bu oyun hakkında ne düşünüyorsun ?